Nejčastější dotazy

Je třeba uzavírat nějakou smlouvu, abych mohl na portál FirstBuySale přistupovat?

Je třeba uzavírat nějakou smlouvu, abych mohl na portál FirstBuySale přistupovat?

 Při registraci na portálu FirstBuySale® potvrzujete zároveň souhlas se Všeobecnými obchodními podmínkami, které jsou na portálu zveřejněny. Protože obchodní podmínky jsou platné pro všechny uživatele portálu, jsou i vzájemné obchody smluvně pokryty.Může se na portál FirstBuySale zaregistrovat kdokoliv?

Může se na portál FirstBuySale zaregistrovat kdokoliv?

Ano. Nutnou podmínkou je, že přistupující společnost má platný výpis z obchodního rejstříku a není v úpadku. Tyto skutečnosti před registrací ověřujeme.Je registrace vhodná i pro „malé“ dodavatele?

Je registrace vhodná i pro „malé“ dodavatele?

Ano. Podmínky pro zapojení se na portálu FirstBuySale® jsou nastaveny tak, aby byly výhodné i pro malé regionální dodavatele. Zůstávají v systému zpětně informace o výběrových řízeních?

Zůstávají v systému zpětně informace o výběrových řízeních?

Ano. V systému zůstávají informace o uskutečněných výběrových řízeních a lze je zpětně dokladovat. Existují v systému různá oprávnění uživatelů?

Existují v systému různá oprávnění uživatelů?

Ano. Každý uživatel systému má nastavena taková oprávnění, aby mohl vykonávat příslušnou činnost a zároveň nemohl zasahovat do oblastí mimo svoji kompetenci.Uvažujete o prodeji portálu odběrateli?

Uvažujete o prodeji portálu odběrateli?

 V současné době ne. Portál FirstBuySale® je koncipován jako komplexní služba pro odběratele i dodavatele.
Systém provozuje: Podpořeno:
Firstbuysale® je spolufinancován Evropskou unií v rámci dotačního projektu: Inovace IS pro stravovací a ubytovací provozy v cloudovém prostředí, reg. č.: CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009276
Kontakty   RSS  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022